Sevgilinizin Sizi Çok Sevdiğini, Karşılıksız Seveceğini Anlayacağınız 9 Durum


Aşk kadar harika bir his hakkında konuşabilirsiniz. Şiir ve şarkı yazabilir ve bildiğiniz herkese bunu bildirebilirsiniz. Fakat bazen tek ihtiyacın olan şey doğru yapmaktır. Bu, bir kişi için söyleyebileceğiniz herhangi bir kelimeden daha önemlidir.

9. Eşinize dinlenmek için biraz zaman tanıyın.

Zor bir günün ardından, hepimiz işten dinlenmek ve dikkatimizi her zamanki hayatımıza değiştirmek için biraz zamana ihtiyacımız var. Ona dinlenmek için biraz zaman verin ve ihtiyacı varsa biraz yalnız zaman geçirin.

8. İyi bir dinleyici olun.

Eğer seninle hiçbir şey bilmediğin bir şey hakkında konuşmak istiyorsa, hemen reddetme. Bazen kızların, en son haberleri dinleyebilecekleri, tüm satışları öğrenebilecekleri ve satın aldıkları her şeye bakabilecekleri birine ihtiyaçları var. Bu anlarda öfkelenme. Nazik ve anlayışlı bir ortak olmaya çalışın.

7. Onların arkadaşlarını görmelerini yasaklamayın.

Bir ilişkiniz olduğunda, yapmanız gereken en son şey eşinizi mülkünüze çevirmektir. Her insanın arkadaşlarıyla geçirebileceği özel alana ve zamana ihtiyacı var. Bir dahaki sefere erkek arkadaşın arkadaşlarıyla biraz vakit geçirmek istiyorsa, kızma.

6. Sevdikleri şeylere dikkat edin.

Mutluluk küçük şeylerden oluşur. En sevdiği tatlılar, meyveler ve yıkanmış bulaşıklar önemsiz gibi görünebilir, ancak sevdiği şeyi hatırladığınız, ilişkinize değer veriyorsunuz ve onu seviyorsanız onun için büyük bir işaret olacaktır. Böyle basit şeyler insanları mutlu edebilir.

5. Övgü verin.

İşitme övgülerini sevmeyi seven kızlar sadece kız değildir. Çocuklar iyi olduklarını bilmek isterler. Erkek arkadaşına çok yakışıklı olduğunu, gömleğinin kendisine gerçekten uygun olduğunu veya çoraplarının gerçekten havalı olduğunu söyle. Bu onun iyi hissetmesini sağlayacak küçük bir şey.

4. Birlikte hayal kurun

Bir palmiye ağacı, deniz, bir kokteyl … Hepimiz böyle bir tatil hayal ediyoruz. Kışın ölüp kız arkadaşınızın eve gelip size yeni şapka, elbise ya da mayo gösterdiyse, kızmayın ve paranın boşa harcamadığını söyleme. Bunun yerine birlikte birlikte tatile gitmek ne kadar harika olacağını hayal edin.

3. Ona karşı bir kız olmayın ve arkadaş olun, zalim değil.

Eleştiri, memnuniyetsizlik ve “erkek” konularına girmeye çalışmak, erkeklerin kız arkadaşlarından istedikleri şey değildir. Bağımsız olmasına izin verin: Bir şeyi onarmaya nasıl karar vereceğine karar verin ve evde ne giyeceğini ya da hangi zil tonunu ayarlamasını sağlayın. Sizinle birlikte olduğu zaman kendi kararlarını verebilmesi gerekir

2. Akşam yemeği beraber pişirin.

Zaman yoksa, fast food tam ihtiyacınız olan şeydir. Ama bazen yemekle gerçekten ilgileniyorsunuzdur. Sıradışı ve lezzetli bir şeyler pişirin. Ne pişirmeyi düşünün, birlikte süpermarkete gidin ve masada yemek yeyin. Burada en önemli şey birbirinin etrafında olmaktır. Bir insanın her şeyi yapmasına izin verme. Yardım teklifinde bulundukları zaman ruh halini çok değiştirirsiniz.

1. Kusurlardan rahatsız olma.

Hepimiz çok farklıyız, kimse mükemmel değil. Tuz eklemeyi unutuyor ve duş aldığında asla yeni bir havlu almıyor. Sadece rahat ol. Uyumlu bir ilişki kurmak için, bu küçük şeyleri fark etmeyi öğrenmemeniz gerekir. O zaman öyle yaşamanın çok daha kolay olduğunu fark edeceksiniz.


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir