Kızıl Derili Takvimine Göre Hangi Hayvanın Ruhunu Taşıyorsun ?


Kızıl Derili kültürü, aklınıza gelebilecek her hayvan için anlamlı semboller içerir. Kızıl Derili kültürüne göre doğumunun ne anlama geldiğini öğrenmek için aşağıdaki işaretleri kontrol edin.

20 Ocak – 18 Şubat: Su Samuru

Su samuru, ilginç, şirin ve anlaması biraz zor.
Yerliler su samurunu alışılmadık ama henüz bir şeyleri yapmada etkili olarak algılarlar. Bu zaman diliminde doğanlar, diğer insanlara üstünlük sağlayan canlı bir hayal gücüne sahipler. Su samurları çok iyi arkadaşlardır. Dikkatli, duyarlı, sempatik ve dürüslerdir.

19 Şubat – 20 Mart: Kurt

Tahmin edebileceğiniz gibi, kurtlar bir grupta gelişir. Yalnız bırakıldıklarında şiddetli olurlar, ancak besleyici bir grupta güçlü takım çalışması sergilerler.

21 Mart – 19 Nisan: Şahin

Şahinlerin doğuştan gelen liderleridir ve genellikle etraflarındakiler için açık bir yargı kaynağıdırlar. Ayrıca grup projelerinde birçok insiyatif alırlar ve yeteneklidirler. Şahinler biraz kibirli olabilir. Genellikle haklıdırlar.

20 Nisan – 20 Mayıs: Kunduz

Kunduzlar, Kızıl Derili geleneğine göre hemen adapte olur, sorumluluk alır ve üstesinden gelir. Kunduzlar görevlerini verimlilikle gerçekleştirir ve onlar büyük stratejistlerdir.

21 Mayıs – 20 Haziran: Geyik

Geyikler, kızıl derili geleneğine göre, canlı ve esprilidirler. Çevresini güldürebilirler; harika konuşmacılardır. Zeki ve çevrelerinin farkındadırlar.

21 Haziran – 21 Temmuz: Ağaçkakan

Ağaçkakan, bir görev sırasında senin yanında olmasını istediğin şey. Harika arkadaşlardır, ebeveynlerdir ve harika ortaklardır. İnanılmaz tutumlu ve becerikli olabilirler. Ağaçkakanlar ayrıca bir ortamda da çok romantiklerdir.

22 Temmuz – 21 Ağustos: Somon

Kızıl Derililere göre sezgisel, yaratıcı ve odaklanma konusunda uzmandırlar. Onların enerjisi bulaşıcıdır ve doğal motivasyon verici yanları vardır. Somon genellikle arkadaş sıkıntısı çekmez ve aynı zamanda da kararlı, sakin ve huzur vericidir.

22 Ağustos – 21 Eylül: Ayı

Ayı kategorisine girenler metodiktir. Her türlü iş ellerinden gelir. Ayılar pratik ve düz başlıdırlar. Çoğu zaman akıllarının sesini dinlerler. Ayılar aynı zamanda mütevazı ve utangaç olabilir.

22 Eylül – 22 Ekim: Karga

Kızıl derili kültürüne göre kargalar büyüleyici ve karizmatiklerdir. Onlar, diğerlerinin etrafında olmayı ve fikirlerini sunmayı seven karizmatik, eğlendirici insanlardır. Çevreleri tarafından çok sevilirler.

23 Ekim – 22 Kasım: Yılan

Kızıl derili şamanlarının (büyücülerinin) çoğu yılan kategorisinde doğarlar. Yılanların, ruhlarının doğal olduğuna inanılmaktadırlar. Yılanların Maneviyat ve eterik bölge ile uyum içinde olduğuna inanırlar. Yılanlar Ayrıca tıp mesleklerinde de başarılıdırlar.

23 Kasım – 21 Aralık: Baykuş

Baykuş kolay ve sıcaktır. Baykuşlar çok yakın arkadaşlardır. Maceraya bayılırlar ve hayatı tam hızında yaşamaya çalışırlar. Bu bazen, pervasızlığa ve dikkatsizliğe yol açabilir. Baykuşlar genellikle sanatsal, eğitici ve konuşmacı mesleklerde başarılı olurlar.

22 Aralık – 19 Ocak: Kaz

Kazlar boş durmayı sevmez. Mutlaka bir şeyler yapacaklardır. Kazlar sebatlı ve iddialıdır. Her zaman hedeflerine ulaşırlar ve tabi maliyetleri ne olursa olsun kararlıdırlar kimse durduramaz. Bu onları iş ve rekabet sporlarında mükemmel kılar.

Daha fazla ilginç bilgi için Hadibeh.com Facebook’ta Beğenebilirsin.


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir