Kadınların Yaptığı Ve Sanki Önemsemiyormuş Gibi Yaptığı Durumlar


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kadınlar erkekler tarafından her zaman merak unsuru olmuştur. Kadınları anlamanın üzerine kocaman bilim dünyası oluşturulmuş. Bilim insanları yetiştirilmiştir. Hadibeh.com sizin için kadınların bazı davranışlarını bir araya getirdi. Bakın:

1. Güzel görünmek

Birçok kadın güzel görünmeyi çok önemsemiyormuş gibi davransa da aslında bu durum tam tersidir. Kadınlar için güzel görünmek çok önemlidir fakat burada bir ayrıntı var kadınlar çoğu zaman erkeklere güzel görünmek için değil hemcinslerine güzel görünmek için çabalar.

2. Asla vazgeçmezler

Bir Kadın istemediği sürece kurtulmak imkansızdır. Kadınlar asla pes etmezler istedikleri şey için her yerde her durumda savaşırlar. Ateşin ortasında dahi olsa gider ve alırlar.

3. Cinsel ilişki

Sakın kadınların seksi düşünmediğini zannetmeyin, kadınlarda en az erkekler kadar cinselliği düşünür. Ancak kadınlar daha basite inmiştir, olsa da olur olmasa da olur modunda takılırlar.

4. Konuşmak

Kadınlar günde yaklaşık 25 bin kelime konuşurken, erkekler sadece 6 bin kelime konuşur. Kadınların konuşmayı oldukça çok sevdikleri ortada peki kadınlar cevabı siz verin 25 bin kelimenin kaçı dolu kaçı boş konuşma 🙂

5.Osurmak

Güzel kadınlar gaz çıkarmaz, çıkarsalar bile çiçek kokar yok daha neler 🙂 Araştırmalara göre kadınların osuruğu erkeklerin osuruğuna nazaran iki kat daha kötü kokar.

6. Rahatlık

Kadınlar erkek arkadaşlarının yanında rahat görünürler fakat bu durum tam tersidir. Belli etmeseler de erkekler kadınlardan daha rahattır. Kadınlar en çok hemcinslerinin yanında rahat hissederler.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Like it? Share with your friends!

0
0 points

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınların Yaptığı Ve Sanki Önemsemiyormuş Gibi Yaptığı Durumlar

Giriş

Sende Hemen Haditör Olup İstediğin İçeriği hadibeh.com ailesi ile paylaşabilirsin.
Hesabınız yok mu?
Haditör Ol

Şifremi Unuttum

Dert Etme Hemen Yenisini Alırsın

Geri dön
Giriş

Haditör Ol

Sende Hemen Haditör Olup İstediğin İçeriği hadibeh.com ailesi ile paylaşabilirsin.

Captcha!
Geri dön
Giriş
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Video