Kadın her gece pitonu ile uyur: daha sonra piton yemek yemeyi bırakır ve veteriner korkunç gerçeği fark eder


Evcil hayvanlarımız ailemizin bir parçası ve bizler onların gece gündüz doğal olarak yanımızda olmasını istiyoruz. Birçok insan evcil hayvanlarının onlarla yatakta yatmasına izin veriyor.

Tabii ki, bizimle birlikte uyuyan bir köpek ya da bir kediye sahip olmak güzel olabilir, fakat bazı evcil hayvanların, bırakın beraber uyumayı, yattığımız odaya yakın olmaları dahi çok tehlikelidir.

Bunun bir kanıtı olarak, bu öyküyü okumanızda fayda var, kurmaca gibi gelebilir size ama yinede göz atın derim. Daha önce duymuş muydunuz bilmiyoruz, ama bunu hadibeh.com olarak sizinle paylaşmak zorundayız!

Bu kadın her gece evcil pitonu ile uyuyordu. Ancak bunun en iyi uyku arkadaşı olmadığına karar verildi. Niye mi?

Her gece pitonu ile beraber uyuyan kadın birşey fark etti, yılanı uyurken onun şeklini alıyordu. Yani kadın cenin pozisyonunda uyuduğunda (bebek uyku şekli) yılanda kadının o şekilde sararak cenin şekli alıyordu. Kadın hangi şekile girerse girsin yılan onu taklit ediyor ve sarıp sarmalıyordu.

Tabi başta kadın bunu yılanı ile beraber geçirdiği güzel vakitler olarak yorumladı. Ama daha sonra ne olduysa yılan yemek yemeyi aniden bıraktı.

Kadın doğal olarak bu durumdan endişelendi ve yılanını veterinere götürdü. Veteriner sorunu anlamak için kadına sorular sormaya başladı ve uyku alışkanlıklarını duyduğunda veterine şoke oldu.

Veteriner kadına uyku şekillerinizi taklit ediyor mu yılan diye şok olmuş bir halde sordu.

Veteriner, kadına yılanın ona sarılmadığını değil, onu ölçtüğünü anlatmaya başladı. Yılan vücudu boyunca her yayıldığında, bir sonraki büyük yemeği için pratik yapıyordu. Veteriner kadına pitonun yemeyi reddettiğini çünkü dev bir şölen için kendini hazırladığını anlattı. Şölen Yani kadının kendi. Yılanın yemek için mükemmel zamanını sabırla beklediği ortaya çıktı.

Buradan Bazı Dersler Öğrenmemiz Gerek:

1. Sürüngenler ve böcekler gibi egzotik evcil hayvanlar, ilginç evcil hayvanlar olabilir Evet, ancak gece ışığınızı kapatmadan önce onları kafeslerine, akvaryumuna mutlaka geri koyun!

2. Evcil hayvanlar söz konusu olduğunda, duygusal ilişkiniz ve bağınız olduğu için uzman tavsiyeleri fazla dikkatinizi çekmeyebilir. Profesyonelleri dinleyecek ve tavsiyelerini takip edecek kadar alçakgönüllü olun!

Yukarıda okumuş olduğunuz hikayenin resimleri temsilidir. Kaynak:  Newsner

Daha Fazla Hadibeh Dedirtecek Yazılar Karşınıza Çıksın İstermisiniz ? Sayfamızı Takip Edin Yeter.


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir