İstisnasız Her İnsanın Yaptığı Fakat Hiç İtiraf Edemediği 10 Durum | Hadibeh

İstisnasız Her İnsanın Yaptığı Fakat Hiç İtiraf Edemediği 10 Durum


Hepimiz farklı karakter veya kişiliklere sahip olsak da, hayatımızda en azından bir kere olsun yaptığımız ortak durumlar var işte bunları sizin için hadibeh.com bir araya topladı.

10. Burun Karıştırmak

Toplum tarafından yıllarca yapma çok ayıp diye yetiştirilmiş bile olsak mutlak burnumuzu karıştırırız. Hatta bu konuda ileri giden arkadaşlar koltuk altına az yapıştırmamıştır.

9. Çorap ve iç çamaşır koklamak

Bir çoğumuz eşyalarımızın temizliği koklayarak kontrol ederiz tamam bu normal ama tuhaf olan pis olduğunu bildiğimiz halde koklamaya devam etmek 🙂 Ne kadar pis ? sorusuna cevap aramak.

8. Kendi kendimize konuşmak

Bu aslında gayet normal bir davranış olsa da toplum tarafından deli etiketi yememize engel olmuyor. Ve bunu yapmaktan da vazgeçemşyoruz

7. Bir anda yapılan anlamsız saçma hareketler

Kimse yokken yanınızda sizde ayna karşısında, evde odanızda falan anlamsız hareketler yapıyorsanız gruba hoş geldiniz. Ama olsun içinizden geldiği gibi olun

6. Denize veya havuza işemek

Hayatınızda en az bir kez olsa yapmışsınızdır inkar etmeyin. Tamam havuzda problem ama denizde kasmayın sıkıntı yok tuzlu su sonuç olarak tüm deniz canlılarıda yapıyor zaten.

5. Tuvaletten sonra el yıkamamak

Her insanın unutkanlıktan veya üşengeçlikten hatta belki utangaçlıktan mutlaka elini yıkamadağı bir an olmuştur.

4. Gürültülü gaz çıkarma ( Yani Osurmak )

Ev boşsa veya yalnız bir ortamda iseniz mutlaka ne kadar ses çıkarabilirim diye osuruğa ses testi yaptığınız olmuştur, inkar etmeyin.

3.Bir yerlerine dokunmak

Her insan mutlaka kendine dokunur. Bunun birçok anlamı var tabi, dokunma şekli nereye dokunduğu 🙂 Ama kesin olan kendimize dokunuyoruz

2. Marketten Boş Çıkmak

Hepimiz mutlaka o markette uzun uzun dolaşıp, satın alacak bir şeyler arayıp bulamayıp. Bazende unutup boş çıkmışızdır.

1. Gizli Sekme

Gizli sekmede hepimiz bie şeyler yapmışızdır. Ama Neden kimse dillendirmez


Dikkatinizi Çekebilecek Benzer Yazılar