Herkesin Yapmaya Cesaret Edemeyeceği Dünyanın En Zor Meslekleri


Bugün sizler için bugün hazırladığımız meslekleri görünce halinize şükredeceksiniz. O zaman çayları koyun ve yavaş yavaş aşağıya doğru ilerlemeye devam edin. 

 1. 1 Baz istasyonu tamircileri


  Bu işi yapan insanlar gökdelen ve benzeri yuksek binalar üzerinden tamir işlemini gerçekleştirmektedirler…

 2. 2 Buz Taşıyıcılığı


  Daha çok kutup ülkelerinde bu meslek idame ettirilir. Soğuk bana dokunmaz diyenlere önerilir.

 3. 3 Koku Denetleyiciler


  Deodorant fabrikalarında, insanların üzerinde parfümler test edilir. Bu çalışanların aylık gelirleri 15.000 dolar civarında. Ama kötü bir iş olduğu kesin arkadaşlar. 

 4. 4 Yolcu İticiler


  Daha çok asya ülkelerinde idame ettirilen bu meslek, metroya binerken zorluk yaşayan vatandaşları metroya itelemek için çalışan memurlardır. Bu memurların aylık kazancı ortalama 5.000 şuana kadar denk gelen en zevkli iş bence haha. 

 5. 5 Yılan Zehri Stoklamak


  Hayatları pahasına yılanların bünyesinde bulundurduğu zehri çıkarıp panzehir yapımında kullanan bu fedakar doktorların işleri de baya zor ve aldıkları parayı kuruşuna kadar hak ediyorlar. Bu doktorlar aylık ortalama 15 ila 20 bin dolar arasında kazanç sağlıyorlar. 

 6. 6 Seyyar Tuvalet


  Bu mesleği de ilk defa duydum seyyar tuvaletçiler. Oldukça eski bu iş dönemine göre bir hayli fazla kazanç sağlanıyormuş. Boktan işler hep daha fazla kazandırır arkadaşlar unutmayın. 🙂

 7. 7 Fil Bakıcılığı


  Beslenmesinden tutun temizliğine kadar bakıcılara ait olan filler bakıcılarına aylık ortalama 7.000 dolar kazandırıyor. Güzel iş ama dediğim gibi bohtan işler 

 8. 8 Geyik İdrarı Toplama


  Geyik idrarı dünyada çok nadir rastlanan bir ürün. Ve fiyatı oldukça pahalı. Bunu yapanlar daha doğrusu bireysel yapanlar aylık oldukça fazla kazanç sağlıyorlar. 

 9. 9 Timsah Şovu


  Asya ülkelerinde daha yaygın olan bu timsah şovcuları işleri oldukça tehlikeli olmasına rağmen aylık oldukça fazla gelir elde ediyorlar. O kadar güçlü bir hayvanın hayatı pahasına kafasını ağzına sokması için aldığı paraya değer mi? Düşünmek lazım tabi kide. 

 10. 10 Hayvan Maması Denemek


  Eğitimli denetmenler bu mamaları test ederek notlar alıp bazı meteryallerin daha fazla olup olmayacağıyla alakalı fabrikaya bildirim yapıyorlar. Üretim sürecindeyken bile notları almaya devam ediyorlar. Her aşamada varlar anlayacağınız. 

 11. 11 Damızlık Tosun Yetiştirme


  Oldukça zahmetli bir iş bu meslekte herkesin çalışamayacağı kesin arkadaşlar.

 12. 12 Profesyonel Sarılıcılar


  Daha çok kuzey ülkelerinde ortaya çıkan bu meslekte para verdiğiniz insanlar size sarılarak uyutuyor. Oldukça iyi bir kazançları olduğu kesinn. 

 13. 13 Profesyonel Nedime


  Arkadaşları olmayan gelinler için kiralanan nedimeler düğün zamanı bu eksikliği tüm içtenliğiyle tamamlıyor.

 14. 14 Civciv Cinsiyetçiliği


  Yumurtadan çıkış sırasında doktorların ve oradaki çalışanların civcivi çıkardıktan sonra cinsiyet öğrenmek için çıkarılan bir meslektir. Bu adamlar aylık 20.000 dolar civarında kazanıyorlar. Dünyada bu mesleği yapan 18 kişi bulunuyor. 

 15. 15 Profesyonel Ağıtçılar


  Cenaze de profesyonel ağlayan insanlar.Neden böyle bir meslek var diye sorgulayacam ama beynimi işgal ve meşgul etmek istemiyorum diyenler beğene çöksün. 

 16. 16 Tuğla Taşıyıcılığı


  Daha çok dünya çapında üçüncü ülkelerde yapılan taşımacılık çok az ücret karşılığında yapılan nadir ve kötü işlerden bir tanesi.

 17. 17 Oda Test Edenler


  Lüks otellerin odalarında sabahlayarak ters giden bir şey varsa onları not alarak otelin kaç yıldızlı olacağı ile alakalı odayı test eden insanlardır. Para kazanmayı düşünüyorsanız bu iş tam size göre. Maaşları da oldukça dolgun. Ama uyku düzeniniz nasıl olur bilinmez.

 18. 18 Vücut Boyayıcı


  Vücut geliştirme yarışmacılarının kullandığı özel renkli boyayı yarışmaya katılan yarışmacılara sürerek aylık ortalama 10.000 dolar kazanıyorlar. 

 19. 19 Nu Modellik


  Bu modellik bildiğiniz gibi modellik değil ama sanat okullarında resim yapan insanlara nu yani çıplak poz vermek. Utangaç insanlara göre bir meslek değil ama geliri 15.000 doları bulabiliyor...


Tepkini Göster

Üzücü Üzücü
9
Üzücü
Kızdım Kızdım
5
Kızdım
Komik Komik
15
Komik
Hadibeh Hadibeh
20
Hadibeh
Sevdim Sevdim
9
Sevdim

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türünü Seç
Hikaye
Kendi Hikayeni Oluştur.
Liste
Kendi Listeni Oluştur.
Video
İstediğin Siteden Video Yükleyebilirsin.