Evli Çiftler İçin Alternatif Kama Sutra Pozisyonları


Evli çiftler için Kama Sutra karikatürleri, evliliğin bizi eğlendiren taraflarını gözler önüne seriyor.

1. Kışkırtma pozisyonu

Bu pozisyonda kadın, eşinin üstünde oturduğu divanın altındaki tozları temizlemeye çalışır ve aynı anda eşine,
onun da temizlemesi gerektiğini gösterir.

2. Bulaşık yıkama pozisyonu

Bu pozisyonda erkek bulaşıkları yerleştirmeye çalışır ve aynı anda kadın da ona bu işi nasıl yanlış yaptığını anlatmakla meşguldür.

3. Temiz hava pozisyonu

Bu pozisyonda erkek karısına aldırmadan gazını çıkarıyor ve özür dilemiyor. Bu pozisyon deneyimsiz yeni evli çiftlere önerilmiyor.

4. Kıyaslamalı analiz pozisyonu

Bu pozisyonda bir akşam yemeğinde başka bir çiftle beraberken, diğer çift aralarında tartışırken siz el ele tutuşun ve gülümseyin.

5. 2+1 pozisyonu

Bu poz,syonda eşinizle bir aşk oyununun tam ortasındayken çocuğunuzun ağlama sesi sizi durdurur ve çocuğunuzun sizin odanıza doğru koştuğunu farkedersiniz.

6. Üçüncü tekerlek pozisyonu

Bu pozisyon, erkeğin kilo aldığı ve görüntüsünden hoşnut olmadığı durumlar için geçerli. kadın, mobilyaları taşıtmak için kocasından yardım istemez ve bu iş için bir yardımcı tutar. Bu yardımcı, mobilyayı kaldırırken, kadın da onun karnındaki baklava kaslarına bakar, koca da bu esnada kendini yaralı bir hipopotam gibi hisseder.

7. Alışveriş pozisyonu

Bu pozisyonda kadın, eşinin yeni kıyafetlere ihtiyacı olduğu konusunda ısrar eder, çünkü eşinin kotları artık neredeyse yüz yaşındadır. erkek, karısı onu alışveriş merkezine doğru itelerken fiziksel olarak direnç gösterir.

8. “Kapalıydı” pozisyonu

Bu pozisyonda erkek, beklenmedik anda karısı odaya girince, mümkün olan en hızlı şekilde bilgisayarını kapatır ve doğal bir şekilde gülümsemeye çalışır.

9. “Çocuğumuz büyükannesinde” pozisyonu

Bu pozisyonda kadın ve erkek güzel yemekler yer, şarap içer ve yatağa gider… İyi bir uyku çekmek için tabii ki!

10. Huzur anları pozisyonu

Bu pozısyonda kadın, eşi arkadaşlarıyla futbol izlemek için akşam dışarı çıktığında kendini iyi hisseder. Bu anlar, onun sıcak suyla dolu küvete girdiği, kırmızı şarabını yudumladığı ve yalnızlığın keyfini çıkardığı anlardır.


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir