Ebeveynleri Her Sabah Çürüklerle Uyanan Kızlarının Odasına Nedenini Öğrenmek İçin Kamera Koydu

0
843

Uyurken ne yaptığımız hakkında en ufak bir bilgimiz dahi yoktur. Özellikle yalnız uyuyorsak uyuduğumuz sırada neler yaptığımızı bilmek neredeyse imkansızdır. Bazı kişiler uykuları sırasında konuşurken bazıları da yürümektedirler. Ama tabii ki de bunları kendileri değil o an yanlarında olan kişiler onlara söylemektedirler.

1. Küçük kızın uyku sırasında yaşadığı şeyler bir anda hem kendi hem de ailesinin yaşamışını mahvetme noktasına gelmiştir.

Geceleri odasında tek başına uyuyan küçük kızın ailesi her sabah kızlarının vücudunun çeşitli yerlerinde çürükler görmeye başlamışlardır. İlk etapta fark edilemeyecek kadar hafif olan çürükler zaman geçtikçe çoğalmaya ve kendini iyice belli etmeye başlamıştır.

Bu bilinmezlik ise aileyi iyice çileden çıkarmaya başlamış. Hatta küçük kız okul kampına gittikten sonra durum daha da kötüleşmeye başlamıştır. Okulun yaz kampına katılan küçük kızın her geçen gün artan çürükleri herkes tarafından fark edilmiş ve öğretmenler aileye durumdan bahsetmişlerdir. Aile de en az onlar kadar durumdan endişe duyduklarından bahsetmişler ve kızlarını demir eksikliği olabileceği şüphesiyle doktora götürmeye karar vermişlerdir.

2. Bu esnada ise okul yönetimi küçük kızın vücudundaki morlukları sosyal hizmetlere de söylemişler ve bir ekip eve gelerek aileyle görüşmüştür.

Yaz kampından çocuk istismarı durumuyla ilgili bir şikayet aldıklarını söyleyen sosyal hizmet ekipleri aileye birtakım sorular sormuşlardır. Aile ise asla kızlarına zarar vermediklerini ve vermeyeceklerini söylemişler fakat kızlarının vücudundaki çürüklerin neden olduğunu kanıtlayamadıkları için herkesin gözünde bir numaralı suçlu olarak görülmüşlerdir.

3. Daha sonra sosyal hizmet uzmanları küçük kızla da görüşmüşler ve küçük kız da ailesinden şiddet görmediğini kesin bir dille açıklamıştır.

Daha sonra ise aile kızlarını doktora götürmüş. Yapılan testler sonucunda çocukta herhangi bir hastalığa veya eksikliğe rastlanmamıştır. Doktorun verdiği haber sonucunda kzılarında herhangi bir hastalık olmadığını öğrenen aile sevinmiş fakat hala daha çürüklerin sebebini bulamadıkları için tamamen endişelerinden kurtulamamışlardır.

4. Bir süre sonra baba kızının odasına kamera yerleştirip gece ne olduğunu öğrenmeye karar vermiştir.

Kamerayı alan baba kızının odasına kamerayı yerleştirmiş ve tüm geceyi kayda almıştır. Ertesi sabah küçük kızın vücudunda yine çürükler oluşmuş ve anne-baba hemen kamera kaydını izlemeye başlamışlardır. Ancak kameraya yansıyanlar tek kelimeyle şok edici ve dehşet vericidir.

5. Küçük kız uyurken yürümüyor, sürünüyordur ve asıl ilginç olan küçük kızın geriye doğru sürünmesidir.

Uykusunda hereket eden kızlarını gören anne-baba en çok kızlarının hiç de insana benzemeyen şekilde hareket etmesi üzerine dehşete düşmüşlerdir. Görüntüleri izledikten sonra hemen sosyal hizmetlerle iletişime geçen aile görüntüleri onlara göndermişler ve suçsuz olduklarını bu şekilde ispatlamışlardır. Kızları için ise hemen psikolog ve uyku uzmanından randevu almışlardır. Bu şaşırtıcı olayın sonucu ise bilinmiyor. Küçük kıza ait uyku sırasındaki görüntüler ise hala gizemini korumakta. Peki ama sizce küçük kız uykusunda neden bu şekilde davranıyor olabilir?

Düşüncelerinizi biizmle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here