Dünyamız Hakkında Planlar Yapan 5 Uzaylı Türü


Uzaylılara, UFOlara ne kadar inanırsınız, bilmiyoruz. Ancak bu konuya ciddi oranda kafa yoran ve bu konudaki araştırmalarını tüm engellemelere rağmen sürdüren birçok insan var.

Kaba tabirle “UFO teorisyenleri” olarak tanımladığımız bu insanlar uzaylıların varlığı ispat edebilmek için her yıl binlerce video ve fotoğraf yayınlıyor, yaptıkları çalışmalarla insanları uzaylıların varlığına inandırmaya çalışıyor.

UFO uzmanlarına göre dünyamız üzerinde planları olan ve bizler üzerinde hakimiyet kurmak isteyen 5 uzaylı türünü sizler için masaya yatırdık.

Hadi gelin. Daha yakından bakalım.

1/ Sirianlar

Mayalara ve Antik Mısır’a ilham verdiği düşünülen Sirian ırkının uygarlıklara evrensel bilgi kazandırmakla hükümlü olan, gelişmiş bir uygarlık olduğuna inanılıyor.

2/ Griler

“Uzaylı” denilince aklımıza canlanan görüntü, aslında Griler’den oluşuyor. İnsan kaçırma olaylarının baş sorumlusu olan Griler’in küçük, yapışkan ciltli ve iri siyah gözlü olduğu ifade ediliyor. Telepati ile iletişim kuran Griler’in hükumetler ile anlaştığı da iddia ediliyor.

3/ Uzun Griler

Klasik Griler’in yakın bir akrabası olan tür, kuzenlerine kıyasla fiziksel olarak çok daha güçlüdür. İnsan yaşamını değersiz olarak kabul eden Uzun Griler’in Orion Takımyıldızı kaynaklı paralı askerler olduğu iddia edilmektedir. Kuzenleri Grilerle büyük anlaşmazlık içinde olan Uzun Griler’in amacının “mutlak hakimiyet” olduğu ve gezegenimizi yok etmek istediği belirtiliyor.

4/ Zeta Reticulums

Zeta Reticuli sisteminden gelen ve UFO araştırmacıları arasında “kaşifler” olarak nitelendiren Zeta Reticulums ırkı, genellikle 1,5 metreden daha kısadır. Dünya benzeri Apex gezegeninden gelen bu ırkın gezegenlerinde yaşanan felaket sonrası yer altında yaşamak zorunda kaldığı, insan kaçırma ve kopyalama üzerinde çalışmalar yaptığı iddia ediliyor. Bu ırkın esas amacı klonlar ve melezler ile dünyamızı ele geçirmektir.

5/ Reptilianlar

Sürüngen uzaylılar olarak da bilinen bu ırk ilginç cildi, vücut kokusu ve aşırı büyük gözleri ile dikkat çekmektedir. İnsanlarla binlerce yıl önce temas kurduğu iddia edilen bu ırkın, insanlığa karşı düşmanca bir tutumu olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ VİDEOLAR:

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
Hadibeh Hadibeh
2
Hadibeh
Beğenmedim Beğenmedim
3
Beğenmedim
Sevdim Sevdim
4
Sevdim
Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
4
Komik
Korkutucu Korkutucu
1
Korkutucu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyamız Hakkında Planlar Yapan 5 Uzaylı Türü

Önceki yazımız ->

<- Sonraki Yazımız

Giriş Yap

Captcha!
Hadibeh Hesabınız Yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Yenileme

Geri
Giriş Yap

Kayıt Ol

Captcha!
Geri
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List