Burnunu Karıştıranlara Artık Farklı Bir Gözle Bakacaksınız!


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bilim dünyası tarafından şok eden bir keşif yapıldı.

Burnunu karıştıran kişiler birçok toplum tarafından yadırganırken, bilim tam tersini söylüyor. Burnunu karıştıranlar oldukça sağlıklı insanlar, sümük yiyerek birçok hastalıktan kurtulabilirsiniz

Dünya üzerinde gün geçtikçe yeni bilimsel bulgular ortaya çıkıyor. ABD’nin öncülüğünde yapılan birçok testte çaresiz hastalıklar için çözüm yolları aranırken, insanların daha uzun yaşayabilmek için ne gibi önlemler alması gerektiğine dair çalışmalar yürütülüyor.

Bu çalışmalardan birisi daha geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Bilim çevrelerinde yankı uyandıran çalışmaya göre burnunu karıştıran insanlar oldukça sağlıklılar ve sümük yemek birçok hastalığı yok ediyor.

Uzmanlar çocuğunuzu burnunu karıştırırken gördüğünüzde engel olmamanız gerektiğine değiniyor. Yapılan araştırmada burnunu karıştıran insanların karıştırmayanlara göre daha sağlıklı olduğu kanıtlandı.

Araştırmanın ikinci bölümünde ise çıkarılan kuru kalıntıların yenmesi halinde bağışıklık sisteminin ciddi oranda güçlendiği ortaya kondu.

Araştırmayı yürüten Profesör Friedrich Bischinger, burun bakterileri tarafından biriktirilen bu kalıntıların adeta bir filtre gibi olduğunu ve bağırsağa indiğinde ilaç görevi gördüğünü söyledi.

Dişlere faydası bulunan sümüğün diş macunu yapımında kullanılabileceği ifade edildi. Bulguları açıklayan Amerikan Mikrobiyoloji Derneği sümüğün tüm bunların yanında mide ülserini, solunum yolu enfeksiyonlarını ve hatta HIV’i önlediğinin saptandığına dikkat çekti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Like it? Share with your friends!

-1
-1 points

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burnunu Karıştıranlara Artık Farklı Bir Gözle Bakacaksınız!

Giriş

Sende Hemen Haditör Olup İstediğin İçeriği hadibeh.com ailesi ile paylaşabilirsin.
Hesabınız yok mu?
Haditör Ol

Şifremi Unuttum

Dert Etme Hemen Yenisini Alırsın

Geri dön
Giriş

Haditör Ol

Sende Hemen Haditör Olup İstediğin İçeriği hadibeh.com ailesi ile paylaşabilirsin.

Captcha!
Geri dön
Giriş
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Video