Bu Soruya Verdiğiniz Cevap Karakterinizi Ele Veriyor.! Önce Hangisine Yardım Edersin?


İnternette karşısına çıkan testleri büyük bir zevkle çözdüğünüzü biliyoruz. Çünkü çıkan sonuçlardan çok sorulan sorular oldukça eğlenceli. Son zamanlarda sosyal medya kullanıcıları arasında popüler olan bu kişilik testi, aslında sizin nasıl bir kişiliğinizin olduğunu gözler önüne seriyor. Burada yapmanız gereken tek şey fotoğrafa bakıp, oradaki karakterlerden hangisine ilk olarak yardım edersiniz sorusuna cevap vermek. Fakat bu cevabı verirken yapmanız gereken çok önemli bir şey var. Dikkat etmeniz gereken tek kural: Resmin üzerine hiç düşünmeden aklınıza ilk gelen cevabı vermeniz gerekiyor. Daha sonra ise karşınıza Dünya’nın en kısa kişilik testi çıkıyor. O testte tek yapmanız gereken ise 9 şekilden size en yakın geleni seçmeniz..

Hangisine daha önce yardım edersin?

Bir hastane koridorunda yardımınıza ihtiyacı olan 4 kişi var. Numaralandırılmış insanlar arasından hangisine ilk önce yardım ederdiniz?

Eğer 1 numaradaki yaşlı teyzeyi tercih ettiyseniz; katı ahlaki değerlere sahipsiniz ve geçmişten bugüne taşınan geleneklere saygı duyuyorsunuz. Problemlere her zaman rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşıp asla düşünmeden hareket etmiyorsunuz.

Eğer 2 numaradaki çocuğu tercih ettiyseniz; hassas bir yapınız var ve daha önce birkaç kez başkaları tarafından incitilmişsiniz. Arkadaşlarınız her daim sizin yanınızda kendilerini rahat hissediyorlar çünkü çevrenizdekilere karşı fazlasıyla fedakarsınız.

3 numaradaki sakat adamı tercih ettiyseniz; anı yaşamaktan, iyi vakit geçirmekten hoşlanan bir yapınız var. Yaygaradan hoşlanmazsınız ve asla insanların size söylediklerinden fazlasını yapmazsınız. Doğuştan liderlik özelliklerine sahipsiniz.

4 numaradaki hemşireyi tercih ettiyseniz; uyumlu ve iyimser birisiniz. Hayatın her zaman rengarenk taraflarını görmeyi tercih ediyorsunuz ve sorunları nadiren önemsiyorsunuz. İletişim konusunda oldukça başarılı bir yapınız var. İnsanlarla bağlantı kurmanın mutlaka bir yolunu buluyorsunuz.


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir