Birbirlerinin Yanında Osurabilen Çiftlerin İlişkileri Daha Uzun Sürüyor


Şüphesiz bu yazının başlığı dikkatinizi çekti çünkü bir osuruk gibi bir şeyin bir ilişkiyi güçlendirebileceğini düşünmek tuhaf bir şey.

Genellikle, eşlerinin önünde tatsız şeyler yapmak, insanların çoğu kez kaçındığı bir şeydir, çünkü bu kişinin aşık olmasını sağlamak için kendimizi en iyi şekilde göstermek isteriz. Ama zaman içinde bu durum tabiki değişir.

Leah Decesare adında bir aile psikolojisi yazarı, kalıcı bir ilişkinin tam bir güven ve samimiyete dayandığını doğrulayan bir araştırma makalesi yazdı ve bunu mümkün olduğunca doğal hale getirdik.

Leah Decesare, kalıcı ilişkilerin sırrını ve çocuklarımıza nasıl davranmamız gerektiğini anlattığı ‘çıplak ebeveynlik’ adlı bir kitap yayınladı. Bu yazar bize kocasının önündeki ilk osuruğunun ilişkisini sonsuza dek değiştirdiğini söylüyor. Kocasının hayatında onunla birlikte olacağını o anda anladığını söylüyor.

Kadınların hassas ve kırılgan yapıda olduğunu, erkek arkadaşının yada eşinin önünde osurmaları kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlıyor. Erkeği daha çekici ve sahiplenen biri olarak görmelerini sağlıyor.

Yine de yazar, diğer insanların önünde her ne pahasına olursa olsun gazımızı tutmanız gerektiğini doğrular, ancak eşler arasında herhangi bir sorun olmamalıdır. Osurma, gülmek, ağlamak ya da yemek yemek kadar doğaldır. Bu makaleyi beğendiyseniz, eşinizin önünde osurmaya başlamanızı öneririz, böylece etrafınızda tamamen rahat olabilirsiniz.

 


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir