Berberliği Bıraktı, Cinsel İçerikli Fotoğraflarını Satmaya Başladı! Haftada 400 Bin Tl Kazanıyor..

0
5251

Yaşamını berberlik yaparak kazanan Contreras Vargas, internet üzerinden cinsel içerikli fotoğraf ve video paylaşarak haftada yaklaşık 47.000 sterlin kazanmaya başladı. Hatta hayranları Vargas’a sürekli hediye alıyor ve faturanlarını bile ödüyor!

1.

Los Angeles’ta yaşayan Juanita Contreras Vargas, yıllar önce erkek kardeşinin eve geldiğinde saçları çok uzun olduğu için annesinin kardeşine kızıp eline aldığı makas ile erkek kardeşinin saçlarını kestiğini anlattı.

2.

Vargas, kardeşinin kendisinden saçlarını düzeltmek istediğini, o yaşına kadar eline makas almamış olmasına rağmen saçlarını düzeltince berberlik becerisinin olduğunu fark ettiğini ve kursa gidip berberlik lisansı alarak berber olarak çalışmaya başladığını söyledi.

3.

Berberlik yaptıktan sonra Instagram hesabı açtığını kısa sürede paylaştığı açık fotoğraflar ile kısa sürede bir milyon takipçiye ulaştığını daha sonra ünlü modellerin hayranlarına cinsel içerikli fotoğraf ve video satarak haftada 47.000 sterlin kazanmaya başladığını söyledi.

4.

Hayranlarının kendisine sürekli çikolata ve çiçek gibi hediyeler yolladığını söyleyen Vargas, bir hayranının arabasının faturasını ödediğini hayranına bunu yapmak zorunda olmadığını söyleyince hayranının kendisine “Senin güzelliğine her şey değer” diye cevap verdiğini söyledi.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here