Ahlaksız yaşlı adam cami önünde köpeğe tecavüz ederken böyle yakalandı İfadesi şoke etti


Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) sosyal medyada paylaştığı video kan dondurdu. Cami önünde yaşlı adam zavallı bir köpeğe tecavüz ederken görüntülendi. Sapık “Yaptım bir cahillik, polise ihbar etmeyin” diyerek kendisini savundu.

Bu görüntünün videosunu midenizin bulanmaması açısından paylaşmıyoruz. Ama Çoluğunuzu, çocuğunuzu, hayvanlarınızı bunlardan korumak adına rezaleti ifşa etmek gerek. Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) sosyal medyada paylaştığı bu video anında büyük bir infial uyandırdı. Yaşlı bir adamın hem de caminin önündeki boş bir arazide köpeğe tecavüz ederken yakalandığı görüntüler izleyenlerin kanını dondurdu. Görüntüler ise gerçekten kan donduran, insanlığı sorgulatan cinsten…

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) sosyal medyada paylaştığı bir video ile büyük bir skandalı gün yüzüne çıkardı. Yaşlı bir adamın hem de caminin önündeki boş bir arazide köpeğe tecavüz ederken yakalandığı görüntüler izleyenlerin kanını dondurdu.

Zavallı köpeğe tecavüz ettiği esnada çevrede oturanlar tarafından farkedilen ve suç üstüne yapılan yaşlı adam,

“Yaptım bir cahillik, polise ihbar etmeyin” diyerek kendisini savundu.Görüntüleri çeken genç adam sinirlerine hakim olamadı, sapığa saldırdı.


Like it? Share with your friends!

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir